Güvenli Hosting

CDN Hosting Cloud Flare TR Cloud Flare TR Cloud Flare Partnerliğimiz ile siteniz güvende ve artık hızlı...
Alışılmışın dışında hız ve perfermansın cloud flare bulut sunucularında ayrıcalığını bizimle yaşayın. Son zamanlar en çok tercih edilen bulut teknolojisi sitenizin yükünü hafifletir ve kullanıcılarınıza en hızlı erişimi sağlatmak için en yakın sunucuya bağlanarak perfermonsı arttırır. Bu kadar ayrıcalığın yanı sıra, sitenizin güvenliğini en üst düzeye çıkartır. DDos koruması başta olmak üzere botnet, spam ve diğer kötücü robotlara karşıda sitenizi korur. İşte tüm bu ayrıcalıklarla hemen bir İST Hosting paketi seçip sitenizi bulutlara taşıyın.


Peki tüm bunları nasıl yapıyor?

CDN (Content Delivery Network) yani son kullanıcının coğrafi konumunu belirleyerek en yakın sunucuya bağlantı yapmasını sağlayan teknolojidir. İşte bu özelliği bir adım daha öne taşıyarak o yakın sunucunun size siteniz için güvenlik ve hız sağlayan sistemdir.

Cloud Flare Ayrıcalıkları
Cloud flare sitenizi önbellekleyerek cachleme (proxy) mantığıyla hızı %30 oranda arttırırken harcadığınız bant trafiğinizi %60 oranla azaltıyor. Son ziyaretçi sitenize ulaşmak istediğinde ilk önce CloudFlare sunucusuna ulaşır daha sonra sizin sununucuza gider. Burada CloudFlare sunucusu gerekliyse cache çalışması ve güvenlik kontrolü yapar böylece yukarıda da bahsettiğim gibi güvenli ve hızlı bir şekilde siteniz son kullanıcıya ulaşır.

Diğer Özellikleri
Cloud Flare ile sitenizin ziyaretçi trafiğini görebilirsiz. Ayrıca içerisinde barındırdığı diğer uygulamaları tek tık ile sitenize aktif edebilir, bunun için kod girişi yapmanıza dahi gerek yoktur.
Cloud Flare Nedir

Bu hizmete dahil olanlar:
Ücretsiz CDN Desteği
Ücretsiz Cache Desteği
Global Dağıtık Yapı
Güvenli DNS
Anycast Routing
Her Zaman Erişilebilir
Kesintisiz Çalışabilirlik
Hotlink Koruması
IP engelleme
DDos Koruması
Spam Koruması
SQL-Injection Önleyici
XSS Önleyici
Saldırgan Tanıma Sistemi

Cloud Flare Nedir


© Vizra