ALAN ADI TESCİL

DOMAİN TESCİL

.COM / .NET / .ORG

99 'den başlayan fiyatlarla.Aşağıdaki kutuya kullanmak istediğiniz alan adı ismini ve uzantısını seçiniz.


www.     ALAN ADI KİLİDİ
Alan adı kilidi ile alan adınızın transfer edilmesine karşı ek bir güvenlik önlemi alabilirsiniz. Alan adı kilidi aktif konumdayken alan adı transfer edilemez. Transfer işlemlerinden önce bu kilidi kaldırmanız gerekir.
URL YÖNLENDİRME
URL yönlendirme bölümünde alan adınızı bir başka web adresine yönlendirebilirsiniz. Standart yönlendirme ve Frame içi yönlendirme seçeneği ile yönlendirme işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
E-POSTA YÖNLENDİRME
Alan adınıza ait e-posta yönlendirme tanımlama işlemi sağlayabilirsiniz. Bu sayede gelen e-postalarınızı farklı bir e-posta servisi üzerinden kontrol edebilir, yanıtlayabilirsiniz.
ALAN ADI PARK
Alan adınızı İST park sayfasına yönlendirebilirsiniz. Bu sayede tescil etmiş olduğunuz alan adı sizin için rezerve edilmiş olacaktır.
NAME SERVER OLUŞTURMA
Bu bölümde alan adınıza bağlı özel Name Server oluşturabilir ve kendi DNS sunucunuz için kayıt açabilirsiniz. Bu işlem için öncelikle servis sağlayıcınızın size IP tahsis etmiş olması gerekir.
NAME SERVER GÜNCELLEME
Bu bölümde Name Server Ayarlarını düzenleyerek alan adınızı bir hosting sağlayıcısının DNS sunucularına yönlendirebilirsiniz.


© Vizra